Kasutustingimused

Kasutustingimused

1.     Üldtingimused

1.1.   Käesolevad tingimused kehtivad Tellijale (edaspidi Klient) DarkroomCat e-poe (Kelle OÜ, registrikoodiga 14290332, www.darkroomcat.com, edaspidi E-pood) kasutamisel.

1.2. E-pood võib oma tingimusi muuta igal ajal ette teatamata. Muudatused jõustuvad koheselt pärast E-poe lehel avaldamist. E-poest ostes ning toote eest makstes kinnitab Klient, et on E-poe tingimustega nõustunud.

1.3. E-poe toodete laos olemasolu korral on toote juures silt „Osta“. Kui toode on laost otsas, on juures vastav märge „Pole laos“. Kui aga lao- või arvestusvea tõttu on E-poes märge, et toode on laos, aga tegelikkuses pole, siis pakume Kliendile samaväärset toodet või maksame raha tagasi 5 (viie) tööpäeva jooksul.

1.4. Kõik E-poes müüdavad tooted on valmistatud Eestis ja nende disain ning ka tooted on autorikaitse all ja nende kopeerimine on keelatud.

2.   Ostmine ja Hinnad

2.1. E-poes müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes ja sisaldavad Eestis kehtivat käibemaksumäära 20%.

2.2. Toote juures olevatele hindadele lisandub saatmiskulu. Postikuludega on Kliendil võimalik tutvuda enne ostu eest tasumist.

2.3. E-pood võib muuta igal ajal ette teatamata toodete hindu. Kõik muudatused jõustuvad E-poes avaldamisel. Kui Klient on sooritanud ostu enne hinnamuutust, kehtib talle ostuhetkel tootel olnud hind.

2.4. Kui Klient soovib toodet osta väljastpoolt Eestit või Euroopa Liitu, kehtivad tootele teised saatmiskulud, vastavalt rahvusvahelisele paki saatmise hinnakirjale.

3. Tellimuse esitamine ning toote eest tasumine

3.1. Enne toote ostukorvi lisamist palun kontrollige toote tutvustust, kas see on täpselt see toode, mida soovite (mõõdud, värvus, kogus jne). Toote värvus võib erineda arvutiekraanil kuvatavast värvist, kuna ekraanidel võib värvitoonide esitus varieeruda.

3.2. Kui toode on valitud, vajutage toote juures olevale nupule „Osta“. Seejärel tuleb minna Ostukorvi ning viia tehing lõpuni järgides ekraanil olevaid juhiseid või tühistada kui ostu ei soovi teostada. Samal lehel saab tutvuda ka saatmiskulude ja maksmisviisidega.
Ostu eest tuleb tasuda E-poe arvelduskontole. Klient tasub tellimuse kinnitamisel 100% hinnast ning saatmiskulud. Tasumise tähtaeg on 3 (kolm) päeva. Kui makse ei ole õigeks ajaks laekunud, on E-poel õigus toode tagasi müüki panna.

3.3. Tellimuse esitamisel sisestab Klient oma andmed: nimi, e-posti aadress, telefoninumber. Kullerteenuse soovil ka paki kättesaamise aadress ja kui arve läheb firmale, siis ettevõtte nimi. Korrektne info tagab toote kiirema kohalejõudmise. E-poest sooritatud ost toimetatakse kohale pakiautomaatidesse üle Eesti.

3.4. Pärast ostu sooritamist ja toote eest tasumist võtab E-pood Kliendiga ühendust.

3.5. E-pood lähtub andmete töötlemisel andmekaitseseadusest ja ei väljasta Kliendi andmeid kolmandatele isikutele.  

4.   Toote tagastamine

4.1. Kui Klient on toote kätte saanud, on tal aega 14 päeva tootega tutvumiseks ja vajadusel tagastamiseks. Tagastamissoovist tuleb E-poodi teavitada läbi www.darkroomcat.com E-poe kontaktivormi ja oluline oleks lisada ka tagastamise põhjus. Kui toode on tagasi jõudnud ning ei kanna Kliendi poolt tekitatud kahjustusi, maksab E-pood Kliendile ostuhetkel kehtinud tootehinna tagasi.

4.2. Tagastatav toode peab olema kasutusjälgedeta ning originaalpakendis.

4.3. Kui tootel on kahjustus ja/või -kasutusjälgi, mida polnud enne, kui toode Kliendini jõudis, ei ole E-pood kohustatud raha tagasi maksma ega toodet välja vahetama.

4.4. Tagastatava toote saatmiskulud kannab Klient.

4.5. Kui tootel esineb defekt, tuleb sellest E-poodi viivitamatult teavitada. Kui selgub, et tegemist on nii E-poest kui Kliendist sõltumata defektiga, vahetab E-pood soovi korral toote välja või maksab raha tagasi. Raha makstakse tagasi defektiga toote eest kui toode ise on tagastatud E-poele. Vt punkt 4.1. Defektiga toote väljavahetamise kulud tasub E-pood.  

5.   Vastutus

5.1. E-pood ei vastuta viivituste või muude tekkinud probleemide eest juhul, kui see on toimunud Kliendi poolt tekitatud ebatäpsusest.

5.2. E-pood ei vastuta Kliendi poolt tekitatud kahjude ja defektide eest toote väärkohtlemisel. Iga toode kestab nii hästi või halvasti, kuidas seda kasutatakse. Igal tootel on kaasas oma kasutusjuhend.

5.3. E-pood ei vastuta toote füüsilise kulumise eest selle kasutamisel.

5.4. E-pood ei vastuta värvitoonide erinevuse eest erinevatel partiidel. Varieeruvus on minimaalne, kuna partiid on tellitud erinevatel aegadel ja varieeruvus võib olla tekkinud E-poest sõltumata.

5.5. E-pood ei vastuta temast sõltumatute tehniliste rikete eest E-poe kasutamisel.

5.6. E-pood ei vastuta sellest sõltumatu võimaliku kahju eest kui toote kättesaamine viibib. Üldjuhul jõuab toode Eesti piires kohale kuni 3 tööpäevaga. Kui selleks ajaks pole toode Kliendini jõudnud, tuleb sellest E-poodi viivitamata teavitada.

5.7. E-pood vastutab E-poes olevate toodete õigsuse ja toote juures ära märgitud hinna eest.

5.8. E-pood vastutab õige toote saatmise eest.

5.9. Kõik erimeelsused püütakse Kliendi ja E-poe vahel lahendada Kliendi huve silmas pidades läbirääkimiste teel parima võimaliku lahenduse leidmiseks.

   5.9.1.1. Klient vastutab ostu õigeaegse tasumise eest.
   5.9.1.2. Klient vastutab toote tellimisel sisestatud andmete õigsuse eest.
   5.9.1.3. Klient vastutab toote õige kohtlemise eest.  

6.   Privaatsus

6.1. E-poest ostmine on turvaline. Kliendi andmete privaatsus ja turvalisus on E-poele väga oluline. E-pood ei edasta Kliendi andmeid kunagi kolmandale osapoolele, v.a juhul, kui see on vajalik meie teenuse osutamiseks läbi kullerteenuse või kohustatud seadusega.

6.2. Kliendi poolt tellimuse esitamisel sisestatud andmed säilitatakse E-poe kliendi andmebaasis, eesmärgiga lihtsustada järgmist tehingut.

6.3. Kliendil on õigus nõuda oma andmete muutmist või kustutamist E-poe kliendi andmebaasist.  

7.   Autorikaitse

7.1.   E-poe sisu on kaitstud autoriõigusega ja kuulub tervikuna E-poele.

7.2. Keelatud on kasutata mistahes DarkroomCat kaubamärgiga seotud teksti, fotot, logo jm sisu ilma autori loata.

7.3.   Kõikide toodete disain on autorikaitse all ja seda on keelatud kasutada ilma vastava loata.

7.4.   E-poe sisu tekstidena, piltidena või mõnel muul moel on keelatud kasutada ilma korrektse viitamiseta.

7.5.   Kui Kliendil tekib küsimusi E-poe toodete osas, tuleb võtta ühendust läbi E-poe kontaktivormi.