DarkroomCat'i lugu II osa

2. osa

DarkroomCat ja Aelevad kassid ilmusid avalikkuse ette 2016.aasta veebruaris. Enne seda olid nad ligi aasta aega otsinud võimalust seda teha ja enne veel olid nad paberi peal joonistustena. Lihtsam on ehk öelda, et ühel päeval hakkasin joonistama kasse. Ja neid sai palju. Ja nad arenesid, said viimistletud ning kokku on neid 15 ja nende nimeks said Aelevad kassid. Sest mida teeb üks kass põhilise osa oma päevast? Aeleb, magab, liigub koos päikeselaiguga mööda ruumi.

Samal ajal muutusin järjest teadlikumaks sellest, et ma ei salli plastikut ega kilekotte. Üks sõna, mis kummitab lapsepõlvest peale ja mis oli juba siis kole, on "plastikaatkott."

Käisin poes juba ammu riidest kotiga, aga see kott läks katki. Mu paljudest riidest kottidest tõestas end vaid kaks tükki, mis kestsid ja mis olid enamvähem ka välimuselt normaalsed. Ei midagi erilist, tavalised.

Ja siis äkki said mu kaks soovi kokku – Aelevad kassid tuleks trükkida kotile. Aelevatest kassidest peab saama minu oma riidest kott. Julge, erk, tugev, värviline, luksuslik.

See mõte oli motiveeriv ning punkt, kuhu püüelda.


Eelmine
Tooteämblik

6 vastust

Email again:
YivHTqpyQebIMAC 29. aprill 2021
GvrydxpTnZKmkOUs
hKfuczWNImegto 29. aprill 2021
GEjvxhRKWXBICzLY
vlnFeAYSmBwogd 7. juuli 2021
uTjBscYi
ADGICtuMvefPZK 7. juuli 2021
kygXEKPzaRqCAObl
FYBAUbnxCvLs 19. oktoober 2021
FJQDEVlX
WGSjYVtLPIxXblv 19. oktoober 2021
RuNOphywGLTXjkID